Grafika na betonie: technologia i sztuka w produktach Wallmix.

 

Wallmix to firma, która z powodzeniem łączy niezwykłą technologię z pięknem sztuki. Nasze produkty to, między innymi, płyty i panele ścienne z betonu, na które nakładana jest grafika. Nasza unikatowa na skale światową technologia transferu grafiki, pozwala na uzyskanie niezwykle trwałego i wytrzymałego wyrobu, który zachwyca swoim wyglądem.

Wallmix oferuje trzy różne kolekcje, każda z nich cechuje się innym nośnikiem. Slim Art to płyty cementowe z włóknami, natomiast Hilo i Gradient to płyty z betonu architektonicznego. Wszystkie kolekcje cechują się tą samą wysoką jakością wykonania i niezwykłym designem. Grafiki, które są nakładane na produkty Wallmix są unikalne i zachwycają swoją precyzją i szczegółowością.

Wallmix współpracuje z wieloma utalentowanymi artystami, dzięki czemu może oferować swoim klientom niezwykłe i oryginalne projekty. Kilka słów o naszych najpopularniejszych twórach:
Janusz Jurek, który opracował technikę bazującą na wykorzystaniu nowych technologii oraz programowania proceduralnego, którą można zakwalifikować do nurtu Generative Art. Grafiki artystyczne Janusza Jurka oficjalnie promowały Ceremonię The Games Awards 2016 w Los Angeles, znalazły się na ekranie startowym programu Adobe InDesign, oraz na obecnej wersji programu Adobe Photoshop.
Jarek Kubicki natomiast to grafik, malarz, fotograf i dyrektor kreatywny. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród w dziedzinach designu i reklamy za projekty takie jak Beksinski.pl, Rumours About Angels i innych. Jest autorem wielu publikacji (m.in. Adobe Creative Newsletter, BranD Magazine (Japonia), Practical Photoshop Magazine, E-Volved Magazine). Jego prace znalazły sie w takich wydawnictwach, jak Advanced Photoshop (Worldwide) i wielu innych.

Montaż płyt Wallmix jest bardzo prosty i szybki. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, płyty te są lekkie i łatwe w montażu, co pozwala na szybką i bezproblemową realizację projektu.

Podsumowując, produkty Wallmix to połączenie trwałości, jakości i piękna. Technologia nakładania grafiki na beton pozwala na uzyskanie wyjątkowych i niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich! Jeżeli i Ty chcesz stworzyć z nami unikatowe wnętrze, zapraszamy do kontaktu!