Jarek Kubicki - twórca mocnych emocji.

 

Jarek Kubicki – artysta, fotograf, dyrektor kreatywny oraz laureat wielu prestiżowych nagród w dziedzinie projektowania stron internetowych. Urodził się w 1976 roku w Gdańsku, gdzie ukończył Liceum Sztuk Plastycznych. Następnie podjął studia na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako dyrektor kreatywny w agencji reklamowej.

Jarek Kubicki jest znanym artystą o światowej renomie. W swojej karierze zaprojektował wiele identyfikacji wizualnych, okładek albumów muzycznych, a także brał udział w projektowaniu wystaw i tworzeniu instalacji artystycznych. W Polsce i za granicą brał udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych.

Jego prace cechuje unikalne połączenie surrealistycznej koncepcji z doskonałą techniką wykonania. Kubicki posiada wyjątkowy dar, który pozwala mu na tworzenie dzieł o wyjątkowej estetyce. W jego pracach można dostrzec połączenie różnych stylów, w tym elementy pop-artu, minimalizmu czy awangardy.

Jego prace były publikowane w wielu czasopismach, w tym w prestiżowych magazynach takich jak Advanced Photoshop, Adobe Inspire Magazine czy BranD Magazine. Jarek Kubicki jest także autorem albumu "The Art of Numbers", który zawiera niemal wszystkie jego prace.

Mamy przyjemność współpracować z Jarkiem Kubickim. Dzięki unikalnej technologii, którą dysponujemy, jesteśmy w stanie nakładać jego piękne grafiki na nasze płyty betonowe i cementowe, zachowując jednocześnie naturalną porowatość materiałów. Dzięki temu nasze panele dekoracyjne są nie tylko funkcjonalne, ale również pełne estetycznego wdzięku.

Każda z oferowanych przez nas płyt z grafiką jest przygotowywana cyfrowo przez Jarka Kubickiego. Do każdej z zakupionych u nas płyt dołączamy także osobiście przygotowany i podpisany przez artystę certyfikat autentyczności z numerem seryjnym. 

Jarek Kubicki to artysta, którego prace są niezwykle doceniane na całym świecie. Zachęcamy do zapoznania się z pracami Jarka Kubickiego oraz naszą ofertą paneli dekoracyjnych na ściany.

Nasze płyty cementowe Slim i płyty z beton architektonicznego Gradient to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających minimalistycznego i nowoczesnego stylu w swoim wnętrzu. Dzięki swojej subtelnej grubości, płyty Slim nadają się doskonale do stworzenia minimalistycznej aranżacji, a beton architektoniczny Gradient z kolei idealnie komponuje się z industrialnym stylem. Na naszych panelach możesz też umieścić grafiki Jarka Kubickiego, dzięki czemu dodasz wnętrzu jeszcze więcej charakteru i emocji! Nasze płyty idealnie sprawdzą się w nowoczesnym salonie, ale też w biurze czy restauracji. Spodobają się zwłaszcza osobom ceniącym minimalizm oraz oryginalne aranżacje. Jeśli szukasz paneli ściennych, które połączą w sobie prostotę i funkcjonalność, a jednocześnie dodadzą wnętrzu niepowtarzalnego stylu, to nasze płyty są dla Ciebie idealnym wyborem. Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym, gdzie oferujemy bogaty wybór kolorów i faktur, które z pewnością zachwycą każdego miłośnika nowoczesnego designu.