Kolekcja Gradient - płyty z betonu achitektonicznego.

 

Kolekcja Gradient to propozycja dla wszystkich, którzy szukają nietuzinkowego i charakterystycznego wykończenia ścian. Ryflowane płyty betonowe w kształcie lamelek to nowoczesna i stylowa alternatywa, która świetnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach.

Każda z trzech wersji, czyli Narrow, Regular i Wide, składa się z płyt o takiej samej grubości, ale o różnej szerokości i odległości między lamelkami. Dzięki temu można tworzyć ciekawe i zróżnicowane kompozycje na ścianie, które będą tworzyć przyciągający wzrok geometryczny efekt.

Płyty betonowe są wykonane z betonu architektonicznego, co gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość. Są mrozoodporne, odporne na warunki atmosferyczne i korozję biologiczną, a także niepalne. Dzięki temu mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ich zaletą jest również to, że są łatwe w utrzymaniu czystości.

Montaż płyt betonowych z kolekcji Gradient jest bardzo prosty i może być przeprowadzony na dwa sposoby - bezpośrednio na ścianie za pomocą specjalistycznych klejów elastycznych lub za pomocą podkonstrukcji stalowej. Dzięki temu można je łatwo i szybko zamontować.

Płyty betonowe z kolekcji Gradient to także doskonałe rozwiązanie pod względem izolacji akustycznej i cieplnej. Dzięki temu, że są mniej nasiąkliwe i absorbują mniej wilgoci niż tradycyjne materiały, świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie ważne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury i poziomu hałasu.

Kolekcja Gradient to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także estetyczna ozdoba wnętrz. Lamele betonowe w ciekawy sposób ożywią ścianę, nadając jej unikalnego charakteru. Kolekcja dostępna jest w dziesięciu różnych kolorach, co pozwala na dopasowanie jej do indywidualnych preferencji i stylu wnętrza.

Podsumowując, kolekcja Gradient to propozycja dla wszystkich, którzy chcą w nietypowy sposób wykończyć ściany w swoim domu czy biurze. Ryflowane płyty betonowe w kształcie lamelek to nie tylko oryginalne, ale także funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu różnych pomieszczeniach, a dzięki możliwości łączenia płyt, możmy uzyskać jedyny w swoim rodzaju wzór!